Planer ślubny - odliczanie dni

Planer ślubny - odliczanie dni

1.2

Download Planer ślubny APK - odliczanie dni for Android - Free - Latest Version

Update
15/01/23
Category
Google Play ID
com.weselezklasa.weselezklasapl
Installs
100,000+

App APKs

Planer ślubny - odliczanie dni app

Wedding organizer where you can check how many days are left until your wedding!

Planer ślubny ???? Odliczanie dni do ślubu ???? to Wasz organizer ślubny przygotowany przez portal ślubny Wesele z klasą, który będzie towarzyszył Wam w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystko po to, by realizacja ślubnych zadań była mniej stresująca!

Wiemy, że z ogromną niecierpliwością odliczasz dni do Waszego ślubu ????️???? Sprawimy, że stanie się to jeszcze przyjemniejsze! Wygodna lista obowiązków i spraw do dopilnowania przed ślubem i weselem ułatwi Wam organizację czasu, a także pozwoli uniknąć poczucia zagubienia.

Co zyskasz dzięki organizerowi ślubnemu?
???? zawsze aktualna informacja, ile dni zostało do Waszego ślubu
???? lista zadań do załatwienia przed ślubem, wygodnie podzielona na etapy
???? ciekawe cytaty, informacje i porady dopasowane do czasu pozostałego do ślubu

Odliczanie do ślubu - organizer ślubny, którego używanie będzie prawdziwą przyjemnością
???? ponad 60 pięknych, oryginalnych wzorów widgetów na każdą okazję, które możesz ustawić na swoim telefonie. Przyroda, sport, podróże - każdy znajdzie coś dla siebie!
???? możliwość udostępniania swojego widgetu przez media społecznościowe
???? korzystanie z aplikacji i wszystkich jej funkcji jest całkowicie DARMOWE
???? logując się w aplikacji zyskujesz dostęp do Planera ślubnego Wesele z klasą

W pierwszych krokach przeprowadzimy Cię przez szybką konfigurację, gdzie podasz imię swoje i Twojej drugiej połówki oraz datę Waszego wesela. W tym momencie otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu praktycznych widgetów w najróżniejszych stylach, które możesz zmieniać choćby codziennie! Klasyczne motywy kwiatowe czy w najmodniejszych stylach weselnych? A może świąteczne, podróżnicze, sportowe?

Chcesz w każdej chwili móc szybko sprawdzić, ile dni pozostało do Waszego ślubu? Ustaw widget na ekranie swojego telefonu. W zależności od wybranego rozmiaru zobaczysz Wasze imiona, liczbę pozostałych do ślubu dni oraz ciekawy cytat, dostosowany do danego dnia. Może akurat wypada dziś święto pocałunku albo warto zaplanować wizytę w urzędzie? Dzięki Twojej aplikacji ślubnej z pewnością Ci to nie umknie. W inne dni zobaczysz piękny albo zabawny cytat na temat miłości - warto o niej myśleć codziennie!

Pragniesz odliczać dni do ślubu razem z najbliższymi? Podziel się z nimi swoim spersonalizowanym widgetem za pomocą mediów społecznościowych lub wyślij bezpośrednio do wybranych osób. Niech celebrują ten czas razem z Tobą!

W organizerze ślubnym dostaniesz za darmo praktyczną listę zadań podzielonych na etapy, która w przyjemny i bezstresowy sposób przeprowadzi Cię przez proces przygotowań do ślubu. Przygotowaliśmy ją na podstawie doświadczenia ze współpracy z tysiącami par młodych i firm weselnych. Przy niektórych zadaniach znajdziesz także dodatkowe linki do bazy usługodawców lub pliki z pytaniami, które warto im zadać przed podpisaniem umowy.

Skorzystaj z ustawienia powiadomień dla danego zadania, a nie będziesz musieć o nim pamiętać - my przypomnimy Ci o nim w odpowiednim momencie! Możesz dowolnie modyfikować listę zadań i etapy tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom.

W naszym mobilnym Planerze ślubnym możesz także stworzyć własną listę gości! Dodaj gościa, przypisz go do określonej grupy, a także określ jego potrzeby (konieczność zapewnienia noclegu, transportu lub specjalnej diety).

Ponadto plan stołów, który pozwoli Ci na szybkie przypisanie zaproszonych gości do konkretnego stołu, przy którym planujesz ich posadzić. Uzupełnioną i kompletną listę możesz bez problemu pobrać w formie PDFa.

Dzięki naszemu mobilnemu Planerowi możesz również zaplanować swój budżet weselny. Określ kwotę, jaką planujesz przeznaczyć na swoje wesele, a dzięki przygotowanemu narzędziu otrzymasz dokładne podsumowanie wszystkich kosztów i będziesz mieć pełną kontrolę nad planowanymi wydatkami.

Podoba Ci się nasza aplikacja? Oceń ją w Google Play.
W przypadku pytań lub sugestii napisz do nas maila na adres [email protected] - odpowiemy! Read more
Read more