פרטי רכב בישראל - CheckCar‏

פרטי רכב בישראל - CheckCar‏

1.2

Download פרטי רכב בישראל - CheckCar APK‏ for Android - Free - Latest Version

Update
07/09/23
Developer
Category
Google Play ID
il.co.pat.checkcar
Installs
50,000+

App APKs

פרטי רכב בישראל - CheckCar‏ app

Locating vehicle details in Israel by vehicle number. Quickly search for vehicle details by license number

אפליקציית צ'קאר CheckCar הינה אפליקציית חיפוש פרטי רכב לפי מספר רישוי. זוהי אפליקצייה ייחודית המאפשרת לכם לבדוק ולקבל באופן מיידי מידע מקיף ומעניין על כל רכב אותו אתם רואים, בין אם בכביש ובין אם בחניה. כל שעליכם לעשות הינו להקליד או לצלם את לוחית הרישוי של הרכב ומיד יופיעו הפרטים אודות כלי הרכב המעניין אתכם.

רוצים לדעת באיזו תאריך עלתה לכביש המרצדס? או הבמוו או מכונית הפורשה? חובבי רכבים או מתעניינים לרכוש רכב משפחתי עממי, בדיוק כמו שראיתם ממש עכשיו על הכביש או בחניה? עכשיו תוכלו בקלות ובמהירות לקהל פרטים מעניינים אודות כלי הרכב.

אפליקציית צ'קאר CheckCar הינה אפליקציית איתור פרטי רכב בישראל לפי מספר הרכב. באמצעות הקלדת מספר הרכב תבצע האפליקצייה חיפוש פרטי רכב באמצעות בדיקה מהירה מול פרטי הרכבים המתעדכנים מידי יום כפי שפורסמו על ידי משרד הרישוי.

כמו כן, תוכלו לדעת מהו שנתון הרכב שלפניכם, כמה דרגות בטיחות יש לרכב, מהי רמת הזיהום של הרכב, מיהו יצרן הרכב, מהו צבע הרכב, מספר הקילומטרים שנסע הרכב, היסטוריית בעלות על הרכב ועוד הרבה מידע על הרכב.

אופציה ייחודית נוספת, מציעה לכם אפשרות להקריא לאפליקציה את מספר הרכב באמצעות לחיצה על הרשמקול המופיע בתיבת החיפוש, בצד ימין. לצורך כך, ליחצו על הרשמקול והקריאו את מספר הרכב (עד 8 ספרות). מיד בסיום, אין צורך לעשות דבר, האפליקצייה תבצע חיפוש פרטי רכב ובדיקה מהירה ותעדכן אתכם תוך מספר רגעים אודות כלי הרכב אותו אתם רואים.

אופציה ייחודית נוספת, מאפשרת לכם לסרוק את לוחית הרישוי של הרכב על ידי המצלמה. לצורך כך, ליחצו על המצלמה בתיבת החיפוש, בצד ימין וסירקו את מספר הרכב. מיד בסיום, האפליקצייה תעתיק את מספר הרכב ישר לתיבת החיפוש וכך יהיה ניתן לבצע חיפוש פרטי רכב לפי מספר רישוי במהירות ובקלות.

למי מיועדת האפליקציה? לכל אחד ואחת מכם או מכן, בין אם אתם חובבי רכב משובעים או סקרנים או כאלו המעוניינים לרכוש רכב דומה. ראיתם מודעת רכב "למכירה" על אוטו ברכב? הקלידו את מספר לוחית הרישוי שלו ותקבלו מידע על הרכב ופרטים נוספים באופן מיידי ספציפית על האוטו העומד לפניכם. האפליקציה לאיתור פרטי מכוניות בישראל הינה חינמית לשימוש ואינה שייכת למשרד הרישוי.

אפליקציית צ'קאר Chekcar הינה פרי פיתוח של פט-טק פתרונות טכנולוגיים וניתנת לשימוש חופשי במסגרת תנאי השימוש. פט-טק פתרונות טכנולוגיים אינה יכולה להתחייב כי הנתונים המוצגים באפליקצייה נכונים או עדכניים.

הנתונים המוצגים נשענים על הפרטים המפורסמים על ידי משרד הרישוי ומתעדכנים מעת לעת. תוכלו לשתף את אפליקציית איתור פרטי רכב בישראל, לחברים, משפחה ועוד.

יש לכם הצעות לשיפור וייעול? נשמח לשמוע מכם:
[email protected]

אנו נמשיך לעמול על פיתוח אפליקציות נוספות ומועילות.

פט-טק פתרונות טכנולוגיים
www.pat.co.il Read more
Read more